wieczór kawalerski

Jaki prezent kupić na wieczór kawalerski?

Wieczory kawalerskie, podobnie jak wieczory panieńskie, to imprezy cieszące się dość dużym zainteresowaniem. Być może i Ty w niedalekiej przyszłości wybierasz się na taką imprezę i nie wiesz, co na prezent na wieczór kawalerski przygotować. Wydaje się, że najlepszym pomysłem będzie składka wszystkich uczestników imprezy na wspólny podarunek dla przyszłego pana młodego. Wówczas będziecie mogli wybierać spośród naprawdę wielu interesujących propozycji. 

Voucher na skok ze spadochronem, a może na jazdę sportowym autem?

Jeżeli Twój przyjaciel, brat lub kuzyn lubi poczuć na własnej skórze dreszcz emocji, istnieje duże prawdopodobieństwo tego, że ucieszy go voucher na skok ze spadochronem. Razem z resztą uczestników wieczoru kawalerskiego zastanów się jednak nad tym, czy przyszły pan młody chciałby skoczyć sam, czy może w towarzystwie bliskiej mu osoby. Jeśli samodzielny skok raczej nie wchodzi w grę, konieczny może okazać się zakup vouchera dla dwóch osób. Alternatywą dla tego prezentu może okazać się voucher na jazdę sportowym autem. Nie da się bowiem zaprzeczyć temu, że wśród mężczyzn nie brakuje miłośników motoryzacji. Warto byłoby zastanowić się także nad tym, czy przyszły pan młody nie ucieszyłby się z możliwości przejazdu czołgiem bądź lotu szybowcem. Najlepiej będzie rozważyć kilka rozwiązań, a z czasem na pewno uda się wybrać najlepsze z nich. 

Bon do ulubionego sklepu odzieżowego 

Nie tylko przedstawicielki płci pięknej przepadają za spacerami po galeriach handlowych. Wśród mężczyzn również nie brak jest miłośników mody. Jeżeli więc przyszły pan młody lubi dobrze się ubrać, rozważ kupno bonu do jednego z jego ulubionych butików. Należy jednak starannie zastanowić się nad kwotą, jaka ma być przeznaczona na zakup takiego bonu. Bon ma zazwyczaj formę karty podarunkowej, która posiada przeważnie atrakcyjny wygląd. Mimo to warto byłoby zapakować ją w jakieś ładne, ozdobne pudełko niewielkich rozmiarów. Jeżeli wiesz, jakie ubranie mogłoby przypaść do gustu przyszłemu panu młodemu, możesz postawić na jego zakup, zamiast na kupno karty podarunkowej. Wiąże się z tym jednak pewne ryzyko. Być może, Twój kolega bądź brat wolałby otrzymać zupełnie coś innego? Bon zakupowy wydaje się więc być o niebo bezpieczniejszą opcją. Jeżeli jednak mimo wszystko postawisz na odzieżowy prezent na wieczór kawalerski, konieczne jest ładne zapakowanie go, na przykład w dekoracyjną torebkę. Warto także usunąć cenę z metki. 

Jakie jeszcze propozycje są godne uwagi?

Jeżeli żadna z powyższych propozycji Cię nie przekonała i nadal nie wiesz, jaki prezent na wieczór kawalerski wybrać, wciąż masz do dyspozycji kilka ciekawych opcji. Jeśli przyszły pan młody jest miłośnikiem zdrowego stylu życia, możesz podarować mu kosz ekologicznych produktów. W takim koszu mogą znaleźć się na przykład zdrowe płatki, mleka roślinne, fit batony, jak również czekolady bez cukru oraz ciastka. Dobrym wyborem będzie także karta podarunkowa do jakiegoś sklepu ze zdrową żywnością. Wśród panów nie brak jest także miłośników sportu. Być może Twój brat albo przyjaciel marzy o nowych hantlach bądź butach do biegania? Jeśli podejrzewasz, że może tak być, bon do sklepu sportowego może okazać się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Jeżeli składasz się na podarunek wraz ze znajomymi, ważne jest to, aby wszyscy byli zgodni co do tego, jaki prezent kupić na wieczór kawalerski. Dobrym pomysłem wydaje się więc zrobienie burzy mózgów i omówienie najlepszych propozycji. Jeżeli to właśnie Ty masz jakiś pomysł, którego jesteś pewien, postaraj się przygotować listę argumentów przemawiających za jego realizacją. Pamiętaj również o tym, aby wysłuchać propozycji innych uczestników wieczoru kawalerskiego. Najważniejsze jest przecież to, aby podarunek ucieszył pana młodego. Im więcej osób wypowie się na temat prezentu, tym większe prawdopodobieństwo tego, że uda się wybrać najlepszą opcję. Postaraj się więc spotkać z osobami, które wezmą udział w imprezie na co najmniej miesiąc przed planowanym wieczorem kawalerskim