brama

Jakie są zalety automatycznej bramy?

Automatyczna brama to świetne rozwiązanie zarówno dla prywatnych, jak i firmowych posesji. W znacznej mierze wpływa ono nie tylko na wygodę domowników lub pracowników, ale również na ich bezpieczeństwo. Jakie korzyści możemy czerpać z posiadania automatycznej bramy i jaki ma w tym swój udział wybór dobrej jakości napędu BFT Phobos?

Automatyczna brama z napędem BFT Phobos – rozwiązanie pełne korzyści

Posiadanie automatycznej bramy to ogromna wygoda, którą odczujemy zwłaszcza w zimowych miesiącach lub przy niesprzyjającej pogodzie. Wyjeżdżając z posesji bramę otworzymy i zamkniemy jednym przyciskiem bez konieczności wysiadania z auta. Tym samym mamy szansę zaoszczędzić sporo czasu, a nierzadko również nerwów związanych na przykład z przemoknięciem. Dzięki wysokiej jakości napędowi BFT Phobos bramy automatyczne działają sprawnie i bezproblemowo – zwłaszcza, jeśli pamiętamy o ich regularnej konserwacji. Warto ponadto zauważyć, że takie rozwiązanie wiąże się z większym bezpieczeństwem, jako że jedynie osoby posiadające pilot mogą otworzyć bramę, dzięki czemu niepożądane osoby nie będą mogły dostać się na posesję. Co więcej, w niektórych przypadkach bramę można otworzyć również zdalnie, co jest szczególnie przydatne w sytuacji, gdy inny domownik nie posiada przy sobie kluczy.

Jak zwiększyć korzyści płynące z automatycznej bramy? Wybór odpowiedniego napędu BFT Phobos

Wybór napędu do bramy automatycznej ma ogromne znaczenia dla jakości jej funkcjonowania. Jeżeli odpowiednio go dopasujemy, będziemy mogli się cieszyć bezproblemową eksploatacją. W tym celu należy wziąć pod uwagę przede wszystkim wymiary bramy, a także jej wagę. Maksymalne dopuszczalne wartości wskazane są na każdym napędzie BFT Phobos, jednak dla jego optymalnej pracy należy zachować około 30 procent zapasu. Kolejnym kryterium, które należy rozważyć, jest to, jak często brama będzie otwierana w ciągu dnia. Z założenia częstotliwość ta będzie większa w przypadku firm – wówczas warto postawić na napęd BFT Phobos, który został przystosowany do intensywnej pracy.

Dodatkowe funkcje napędów BFT Phobos, które zwiększą satysfakcję z bramy automatycznej

Brama automatyczna to nie tylko możliwość jej wygodnego otwierania i zamykania – obecnie rynek oferuje nam znacznie więcej, a napędy BFT Phobos mają w tym swój duży udział. Dlaczego? Wiele modeli wyposażonych jest w fotokomórki, które rejestrują przeszkody. Dzięki temu mamy gwarancję, że brama nie zamknie się w momencie, gdy na jej drodze stanie jakaś osoba lub samochód. Co więcej, napędy BFT Phobos dają również możliwość ręcznego otwierania bramy za pomocą kluczy, co jest niezwykle przydatne w przypadku, gdy nastąpi awaria prądu.

Automatyczna brama z napędem BFT Phobos – wytrzymałość, solidność, bezpieczeństwo

Napędy BFT Phobos tworzone są z myślą o jak największej wygodzie użytkowników bram automatycznych. Dzięki nim możemy czerpać z tego rozwiązania moc korzyści – zostały wykonane z solidnych materiałów, mogą pracować w szerokim zakresie temperatur a w dodatku bezproblemowo i niezawodnie.